Sitemap Directory – Organic Backlink

سرویس سئو و بهینه سازی سایت برای جذب بازدیدکننده واقعی از گوگل

سرویس سئو و بهینه سازی سایت برای جذب بازدیدکننده واقعی از گوگل بهترین پیشنهاد تبلیغاتی در زمینه بازاریابی اینترنتی و افزایش فروش می باشد تا مشتری جدید و دائمی داشته باشند.

این روزها هر کس را می بینی یک گوشی هوشمند دارد. در کمتر خانه ای اینترنت وجود ندارد و همه افراد نیازهای خود را از گوگل جستجو می کنند. به همین خاطر شرکت های کوچک تا بزرگ در پی یافتن بهترین سرویس سئو هستند تا برای کلمات کلیدی مرتبط با سرویس و محصول خود در بالای نتایج جستجوی گوگل باشند.

اما جستجو و یافتن یک سرویس خوب سئو که هم کیفیت خوب و هم قیمت مناسب داشته باشد چندان آسان نیست! باید تجربه بسیاری از مدیران را که بر اثر یک انتخاب اشتباه و سرویس بلک هت سئو سایتشان از رتبه گوگل بیرون انداخته شده!

سرویس سئو و بهینه سازی سایت برای جذب بازدیدکننده واقعی از گوگل

آیا در جستجوی بهترین سرویس سئو هستید؟ آیا بازدیدکننده واقعی از گوگل می خواهید؟ پروژه  Sitemap Directory یک پیشنهاد خوب با قیمتی ویژه برای شما دارد.

یک صفحه اختصاصی در سایت پروژه شامل محتوای اختصاصی شده با بک لینک به نقشه سایت شما – بک لینک از کلمات کلیدی اصلی به صفحات مهم سایت شما بخشی از ویژگی های بارز پروژه سایت مپ دایرکتوری می باشد.

صفحه اختصاصی شما دائمی خواهد بود، اما تنها با 4 هزار تومان می توانید انکرتکست ماهیانه برای افزایش بیشتر رتبه سایت خود بصورت ماهانه سفارش دهید. انکر تکست به معنی لینک فالو از کلمات کلیدی مهم محتوا به صفحات سایت شما می باشد.

در این پروژه سئو 4 پلن اصلی وجود دارد که به نسبت سرویس های موجود در آن قیمت های خاص خود را دارد، اما می توانید مطمئن باشید که قیمتی که برای هر پلن پرداخت خواهید کرد چندین برابر اثربخشی آنرا دریافت خواهید کرد.

اطلاعات کامل و دیدن پلن های سئو در بخش فارسی پروژه

www.FeedMap.ir

کافی است به نسبت نیاز و بودجه خود پلن خود را انتخاب کنید. بصورت اینترنتی و با انواع کارت های بانکی عضو شتاب پرداخت کنید تا یک صفحه اختصاصی برای شما ایجاد شود.

ما به روش خودمان صفحه شما را سئو می کنیم.

کافی است نمونه کارهای سئو را ببینید

کافی است در گوگل هر یک از کلمات کلیدی پایین را به تنهایی در گوگل جستجو کنید تا یکی از  سایت FeedMap.ir و یا  FutureFarmOnline.com را در صفحه اول و دوم گوگل ببینید:

بانک اطلاعات بیمارستان

درب زیبا

راهنمای سفارش درب

راهنمای خرید درب

مقاله بهداشت حرفه ای

تخفیف بازار

تبلیغات در منطقه 22

پرشین تولز

و لطفا حتما توجه داشته باشید که هر یک از این کلمات کلیدی تنها با یک نوشته در صفحه اول گوگل هستند!

افزایش بازدید سایت بصورت واقعی

سرویس سئو و بهینه سازی سایت برای جذب بازدیدکننده واقعی از گوگل بهترین پیشنهاد تبلیغاتی در زمینه بازاریابی اینترنتی و افزایش فروش می باشد تا مشتری جدید و دائمی داشته باشند.

افزایش بازدیدکننده واقعی سایت یکی از دستاوردهای سرویس سئو می باشد. روزانه تعداد بسیار زیادی از ایرانیان سرویس یا محصول شما را جستجو می کنند و با خرید سرویس سئو رتبه سایت شما در گوگل بالاتر می رود و در دید آنهایی قرار خواهید گرفت که شما را جستجو می کنند و به شما نیاز دارند.

یک بار امتحان کنید تا کیفیت و تفاوت  را ببینید…

سرویس واقعی – قیمت مناسب

www.FeedMap.ir